Konichiwa.

BrighterAngel
Writer
Writer

Konichiwa.

Mesajde BrighterAngel » Lun Iun 17, 2013 7:30 pm

Watashi no namae Tenshi desu =) . Pentru cine nu ştie japoneză rămâne cu numele de la profil. Păi să începem o lungă prezentare despre mine. Şi sunt sigură , dacă mă apuc acu de scris nu mai termin până mâine. Asta pentru că nimeni nu se poate oprii din a vorbi despre propria persoană. Mereu, dar mereu avem ceva de adăugat, ca să ieşim în evidenţă, să fim apreciaţi şi lăudaţi şi aşa mai departe. Noi mereu ne scoatem partea pozitivă la vedere dar nu şi pe cea negativă , asta e problema la noi. Poate şi la mine dar eu mă opresc la nume . Dacă vreţi să aflaţi ceva, întrebaţi şi vă voi răspunde sincer, nu are rost să mă apuc să scriu 10 pagini despre mine ! :3
Imagine
Spoiler:
♥ Te iubesc. ♥
Aşa cum eu nu voi putea spune vreodată tot despre mine...
[right]Aşa nici tu nu mă vei cunoaşte vreodată pe deplin. ♥[/right]
zerox
Administrator
Administrator

Re: Konichiwa.

Mesajde zerox » Lun Iun 17, 2013 8:14 pm

Bun venit bright :) sa ai paici o sedere cat mai placuta si sa te simti bine :). Apropo am si eu o mica curiozitate nu erai si stafu dupa aon-subs sau ma insel :D. Si inca odata bun venit :D.
Imagine
BrighterAngel
Writer
Writer

Mesajde BrighterAngel » Lun Iun 17, 2013 11:15 pm

Ăă, da eram şi încă sunt. Fac parte din mai multe fansuburi ca verificatoare, dar singurul de care sunt cu adevărat mândră e aon-ul. Toată lumea e minunată pe acolo.
Imagine
Spoiler:
♥ Te iubesc. ♥
BrighterAngel
Writer
Writer

Mesajde BrighterAngel » Mar Iun 18, 2013 7:26 am

Nu mă deranjează întrebările.
Păi, prima dată culoarea ochilor mei este mai ciudată. Depinde de lumină... Odată sunt verzi , alteori căprui, chiar şi albaştrii uneori. Părul meu este blond deschis vara şi blond închis iarna . Probabil orice fată s-ar ruşina să spună câte kilograme are dar eu voi fi sinceră , 47 . Da, practic un sport , dacă dansul se pune. Un anime care mi-a plăcut cel mai mult sau un anime preferat nu am. De ce? Pentru că fiecare anime m-a impresionat într-un mod diferit şi nu aş putea să aleg între ele . Totuşi , probabil îmi place foarte mult Mirai Nikki, acum sunt tunsă ca Yuno , hehe.
Animalul preferat, oh...nu mă pot decide între iepuraş , pisicuţă, căţeluş şi puişor. Scriu cu dreapta , deşi când am avut mâna ruptă am scris cu stânga şi chiar m-am descurcat. Culoarea mea preferată, ei bine nu am aşa ceva. Pentru că toate culorile sunt diferite, îmi plac toate. Număr favorit, 7.
Nu sunt aici de foarte mult timp aşa că nu mi-am făcut încă o părere sigură. Părerea mea s-ar putea schimba mâine sau poimâine aşa că nu voi spune nimic.
Calităţi, sunt destul de bună la desen , scris şi criticat povestioare şi fic-uri.
Defecte , am o grămadă ... m-am apucat de o lună de hiragana şi încă le încurc între ele , din cauza faptului că nu prea dorm , ochii mei par mereu obosiţi şi să vedem un ultimul. Da, am luat 6 în teza la mate , eu care luam doar 9 şi 10 .

*Scuzaţi greşelile gramaticale, am scris repede.
Ultima oară modificat Mar Iun 18, 2013 2:32 pm de către BrighterAngel, modificat 1 dată în total.
Imagine
Spoiler:
♥ Te iubesc. ♥
Unique
Rank 5
Rank 5

Mesajde Unique » Joi Iun 27, 2013 9:18 pm

Bine ai venit^^
Bafta in continuare :roll:
Imagine

Înapoi la “Prezentare”