Descoperiri

zerox
Administrator
Administrator

Re: Desoperiri

Mesajde zerox » Vin Sep 06, 2013 10:52 pm

Dar tu esti constient ca vorbesti de trecut? Tu macar ai realizat vreodata cat am incercat eu timp de 2 ani de zile sa muncesc cu placere acolo si voi ce faceati? Veneati si aruncati cu noroi in noi, chiar daca am incercat sa schimb ceva voi ati tinut-o una si buna pe a voastra. Asta e ce-a fost pe vremea lui elisondo, a fost, dar cat timp am fost eu acolo nu s-a facut asa ceva. Mai certeaza odata sa vezi ca eu sunt ala care a preluat jtecher de la elisondo si am incercat sa-i schimb reputatia. Si multumesc ca m-ai facut hot, dar asa spre cunostinta ta, pentru mine a fost un moment frumos cat am lucrat acolo si as mai face-o inca odata cu ce-a mai mare placere. Multumesc!
Imagine
Coma21
Administrator
Administrator

Re: Desoperiri

Mesajde Coma21 » Vin Sep 06, 2013 11:07 pm

Voi alta treaba nu aveti? Stati toata ziua pe facebook si alte prostii si muriti de plictiseala in timp ce altii pe langa faptul ca mai si muncesc vin si va aduc voua episoade. Daca te-ai fi uitat atent ai fi vazut ca tema aceea este de foarte mult timp, ca sa nu mai zic ca tu compari echipa de acum 4 ani cu cea de azi.
Ce ar fi tu copilas sa te duci inapoi in scutecu din care ai iesit si sa nu mai pierzi vremea unor oameni ce muncesc cu adevarat si ca sa vezi, muncesc gratis pt ca voi sa nu va mai plictisiti.
Ps: Daca mai ai ceva de spus si de comentat despre acest site iti lasam onoarea sa pwpi toata echipa in fund.

Pentru toti ceilalti care citesc acest topic.

Acesta este A-Evolution , tot ce a fost in trecut a fost in trecut si acolo va ramane, acesta este un site nou , o alta echipa si o calitate mult superioara celor vechi sa va intre bine in cap.
Imagine
stalker24
Administrator
Administrator

Re: Descoperiri

Mesajde stalker24 » Dum Sep 08, 2013 7:43 pm

PENTRU " dNb "

Dat fiind faptul că stimabilii domni din staff, au fost ingăduitori cu tine şi ţi-au mai adăugat doar un avertisment la jignirile aduse acestora (tu fiind la a doua fapta de genul ăsta), eu unul ţin să-ti mărturisesc, că aceasta va fii ultima data când îţi văd "cotcodăcelile" bolnave pe forum.
Si bănuiesc că n-o să te "tăvaleşti in chinuri"-când îţi vei lua "permaban", fiindcă eu voi fi acela care "îţi va pregăti veşnica pomenire" de pe aici !
Imagine

THE CHOICE IS YOURS !
GhebyAxel
Administrator
Administrator

Re: Descoperiri

Mesajde GhebyAxel » Vin Sep 13, 2013 6:43 am

Închis și mutat în coșul de gunoi!
Imagine
Imagine
► Show Spoiler

Cod: Selectaţi tot