Nu te uita .

Ramy
Rank 3
Rank 3

Nu te uita .

Mesajde Ramy » Sâm Sep 21, 2013 3:48 am

Pun si eu niste desene . Sper sa va placa .
1
Spoiler:
Imagine
2
Spoiler:
Imagine
3
Spoiler:
Imagine
Ultima oară modificat Mar Oct 08, 2013 3:41 am de către Ramy, modificat 1 dată în total.
Imagine
Bear în your house.
GangBANG
Pikapika
Rank 2
Rank 2

Re: Nu te uita .

Mesajde Pikapika » Sâm Sep 21, 2013 7:08 am

Foarte tare :)) Chiar imi plac:X Felicitari :D
Imagine
stalker24
Administrator
Administrator

Mesajde stalker24 » Sâm Sep 21, 2013 2:11 pm

Cu toate ca nu prea agreez parte de "monster-terror" , desenele sunt o realizare de excceptie ! Bine realizat !
Ah, am uitat, tu esti ... sadic ! (glumeam) :lol:
Imagine

THE CHOICE IS YOURS !
Ramy
Rank 3
Rank 3

Mesajde Ramy » Joi Sep 26, 2013 5:44 pm

M-am gândit să mai vin cu încă un desen , dar nu e prea reuşit , dar sper să vă placă . E Naruto , dar acum pe bune cui nu-i place Naruto ?
Spoiler:
Imagine
Imagine
Bear în your house.
GangBANG
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Joi Sep 26, 2013 5:56 pm

Frumoa, dar ale dracu degete toti au probleme cu ele cand le deseneaza :)).
Imagine
stalker24
Administrator
Administrator

Mesajde stalker24 » Joi Sep 26, 2013 11:36 pm

Măi Anonimule, ai facut treabă ca la carte, adică:-Atât în privinţa originalităţii(aici mă refer la faptul ca tu ai ales să completezi spatiile de fundal cu "dispersie de culoare" realizată cu degetul, sau eventual cu un obiect ce controlează acest mod);
- Cât şi in privinţa complexităţii portetului realizat(potretul în sine are privirea fixă si cu mâna dusă în dreptul gurii, reflectă o stare sentimentală de remuscare a personajului) !

Aşadar ţinând cont de aceste aspecte în realizarea de portrete, nu puteţi decât să-mi stârniţi o stare de euforie(mai ceva ca "extazy") la vederea acestora, ele fiind punctul meu sensibil in acest mod .
In cazul ăsta, nu pot să am alte cuvinte decât ... "TOT RESPECTUL PENTRU TINE" ! Imagine
Imagine

THE CHOICE IS YOURS !
Ramy
Rank 3
Rank 3

Mesajde Ramy » Dum Sep 29, 2013 1:58 am

Mulţumesc Stalker24 . Şi uite cum am mai venit cu un desen , dar am fost ajutat la aşa ceva . Mai ales partea degetelor , după cum se vede are mici greşeli sau cine ştie mari şi poate nu le văd eu . x_X Am încercat să fac cu altceva în loc de creion , dar după cum se vede a ieşit ce a ieşit , şi am fost ajutat la acest desen . De ce ? Păi nu-l puteam termina nu am eu talentul acesta ca să pot termina un desene ca acesta . Pentru mine e un început în aşa ceva , dar am să mai vin şi cu alte desene . Puteţi să criticaţi , să spuneţi ce nu vă place , sau ce e greşit pentru că n-am să mă supăr . Sunt un începător . Şi cine ştie poate sfaturile voastre mă pot ajuta pe viitor. Mulţumesc că v-a plăcut şi celelalte desene .
Spoiler:
Imagine
Anonim was here .
Imagine
Bear în your house.
GangBANG
stalker24
Administrator
Administrator

Mesajde stalker24 » Dum Sep 29, 2013 7:58 pm

Ce tot zici tu acolo.... ?! Mie-mi place ! Si şti de ce ? ...De la un timp am început să îndrăgesc desenele de amor ! Nu ştiu ce naiba am !Imagine M-au lovit telenovelele-n cap Imagine
, sau mai rău, am suferit de vre-un transplant de personalitate fără consimtământul personal ! ...Dar astea-mi plac fără doar şi poate !Imagine
Imagine

THE CHOICE IS YOURS !
Ramy
Rank 3
Rank 3

Mesajde Ramy » Joi Mai 01, 2014 7:58 am

Meh , meh . De când n-am mai trecut p-aici . Eh scuze . Am avut nişte probleme ,dar nu-i bai . Heh şi uite un desene de-al meu . Sper să vă placă .
Spoiler:
Imagine
Imagine
Bear în your house.
GangBANG
stalker24
Administrator
Administrator

Mesajde stalker24 » Joi Mai 01, 2014 8:05 am

Anonim scrie:Meh , meh . De când n-am mai trecut p-aici . Eh scuze . Am avut nişte probleme ,dar nu-i bai . Heh şi uite un desene de-al meu . Sper să vă placă .
Spoiler:
Imagine

;) ...Frumos Anominule, ... ! Frumoasa ... si semnatura :lol: !
Imagine

THE CHOICE IS YOURS !

Înapoi la “FanArt”