Something by me ^^

stalker24
Administrator
Administrator

Re: Something by me ^^

Mesajde stalker24 » Lun Sep 23, 2013 3:35 am

Mie pen-ultimul mi se pare foarte inspirat, ieşind puţin afară din tipare-in evidenţă, prin faptul că in drepul ochiului este on floare ... . !
Imagine

De asemenea, nu ţi-a trebuit multă "străduită" să faci conturul capului cât şi al umerilor, ele fiind realizate cu uşurinţă printr-o linie armonică ce prezintă ochete terminale, lucrul acesta fiind un "tipar" al mâinii ce-l execută.
Forma buzelor, lungimea genelor şi conturul subţire al sprâncenei, semifică expresivitatea senzualităţii persoanei definite in acest tabloid !Aşadar atenţia depusă asupra acestui aspect este copleşitoare !

Bun aşa Pika !
Imagine

THE CHOICE IS YOURS !
Pikapika
Rank 2
Rank 2

Mesajde Pikapika » Lun Sep 23, 2013 7:17 am

Oh doamne, mersi mult :D
Imagine
Son Goku
Rank 4
Rank 4

Mesajde Son Goku » Lun Sep 23, 2013 9:36 pm

Imi plac desenele tale ! :) Sunt reusite! Rezultatul muncii se vede in timp si daca muncesti, iti dai silinta si nu te lasi, o sa iasa ceva frumos ! "Exerseaza cat de mult poti" , iti spune asta unul care deseneaza de mult, si nu are pic de talent, dar exerseaza, si sufera de fiecare data cand nu-i iese ceva. Mult noroc si surprinde-ne in continuare ! :D
Imagine

Înapoi la “FanArt”